Исходный код кошелька.

Питання на консультації
esklad24
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 14 грудня 2017, 18:31

Исходный код кошелька.

Повідомлення esklad24 » 25 січня 2018, 22:12

Добрый День!
Я так понимаю, что исходники кошелька закрыты?
Зображення
Или я что-то путаю?
Если закрыты, то это не есть гуд ...

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення hadeix » 26 січня 2018, 00:02

Так тож информация о Qt ... По крайней мере на гитхабе лежат исходники консольного кошелька: https://github.com/seredat/karbowanec, мне пришлось пересобирать все консольные прибамбасы из них, потому как скачанные готовые у меня почему-то глючили. Вот насчет GUI варианта - не знаю.

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення Looongcat » 27 січня 2018, 10:07

esklad24, не підкажу конкретно щодо десктопного GUI, але в цілому політика команди розробки така, що деякі речі на даний момент у відкритий доступ не потрапляють. Це пов'язано у першу чергу з тим, що інші команди розробників дуже швидко тирять ідеї :D (хоча якось у чаті один з девів зазначав що на певному етапі сирці все одно відкриють)

На github є сирці CLI гаманця, якщо Ви принципово не використовуєте ПЗ з закритими сирцями - використовуйте CLI.
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення Drool » 09 лютого 2018, 15:36

hadeix писав:По крайней мере на гитхабе лежат исходники консольного кошелька: https://github.com/seredat/karbowanec
Він не консольний...

Зображення

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення hadeix » 09 лютого 2018, 20:19

Это виндовый ? Я собирал под линуксом, то в итоге получил только набор консольных утилит. Странно. Надо пересмотреть что там должно получаться.

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення Drool » 10 лютого 2018, 13:38

hadeix писав:Это виндовый ? Я собирал под линуксом, то в итоге получил только набор консольных утилит. Странно. Надо пересмотреть что там должно получаться.
Я є один з мантейнерів ALT Linux і вирішив підтримувати в альті карбованцевий софт. На скріншоті крайня версія гаманця під ALt Linux. Ось spec-файл. Може тут Buildrequires допоможе вам зібрати його в повному обсязі. Скоріш за все не вистачило необхідних бібліотек (qt5?) для збірки з GUI.

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення hadeix » 10 лютого 2018, 20:26

Drool писав:Я є один з мантейнерів ALT Linux і вирішив підтримувати в альті карбованцевий софт. На скріншоті крайня версія гаманця під ALt Linux. Ось spec-файл. Може тут Buildrequires допоможе вам зібрати його в повному обсязі. Скоріш за все не вистачило необхідних бібліотек (qt5?) для збірки з GUI.

Я використовував вихідні тексти з гітхаба, на які є посилання тут: https://karbowanec.com/ua/info. Але у них я навіть натяку на GUI не знайшов. А у Вашому rpm-пакеті саме GUI-варіант. Але з ним доведеться трішки поморочитись, бо я працюю під Linux Mint (а це deb). Розпакувати його немає жодних проблем, а от задовольнити залежності буде складніше.

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення Drool » 11 лютого 2018, 01:42

hadeix писав:Розпакувати його немає жодних проблем, а от задовольнити залежності буде складніше.
Якщо за моїм посиланням заглянути у вкладку "gear" - то не треба буде нічого розпаковувати. А задовольнити залежності для збірки - це найменша проблема.

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення Drool » 11 лютого 2018, 01:55

Так, я згадав. Дійсно, за посиланням консольний набір утиліт. Але я маю звичку переходити у корінь автора/розробника і дивитись, що за проекти в нього ще є. І я перейшов на розробника і побачив, що поряд лежать сирці саме gui.

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Исходный код кошелька.

Повідомлення hadeix » 11 лютого 2018, 14:01

Drool писав:Так, я згадав. Дійсно, за посиланням консольний набір утиліт. Але я маю звичку переходити у корінь автора/розробника і дивитись, що за проекти в нього ще є. І я перейшов на розробника і побачив, що поряд лежать сирці саме gui.
Так, дійсно, там є іще і GUI ... Дякую за підказку та посилання !

Повернутись до “Загальні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей