Зникли Карбованці з гаманця.

Питання на консультації
GeorgeeFM
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 30 грудня 2017, 10:00

Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення GeorgeeFM » 30 грудня 2017, 10:22

Всім доброго дня!
Сталася така біда:
Десь місяць тому перевів карбованці з біржи на гаманець. Потім у мене злетіла операційка, але гаманець я зберіг всюди де тільки можна. Сьогодні хотів подивитися, як там мої карбованці, встановив програму, завантажив і відкрив свій гаманець, а там НУЛЬ! :shock: В останніх транзакціях також нічого нема, окрім невеличких сумм(це я перевіряв, чи виведуться кошти з біржи). А основної транзакції, де були мої основні кошти - нема. Підскажіть що це може бути, і як вирішити (якщо це можливо).
Дякую!

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення Ganlok » 02 січня 2018, 02:45

GeorgeeFM писав:Всім доброго дня!
Сталася така біда:
Десь місяць тому перевів карбованці з біржи на гаманець. Потім у мене злетіла операційка, але гаманець я зберіг всюди де тільки можна. Сьогодні хотів подивитися, як там мої карбованці, встановив програму, завантажив і відкрив свій гаманець, а там НУЛЬ! :shock: В останніх транзакціях також нічого нема, окрім невеличких сумм(це я перевіряв, чи виведуться кошти з біржи). А основної транзакції, де були мої основні кошти - нема. Підскажіть що це може бути, і як вирішити (якщо це можливо).
Дякую!

Кошелек, я надеюсь, синхронизован? Пропасть ничего не могло, в принципе. Через что восстанавливали(каким методом)?
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

GeorgeeFM
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 30 грудня 2017, 10:00

Re: Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення GeorgeeFM » 06 січня 2018, 12:51

Ganlok писав:
GeorgeeFM писав:Всім доброго дня!
Сталася така біда:
Десь місяць тому перевів карбованці з біржи на гаманець. Потім у мене злетіла операційка, але гаманець я зберіг всюди де тільки можна. Сьогодні хотів подивитися, як там мої карбованці, встановив програму, завантажив і відкрив свій гаманець, а там НУЛЬ! :shock: В останніх транзакціях також нічого нема, окрім невеличких сумм(це я перевіряв, чи виведуться кошти з біржи). А основної транзакції, де були мої основні кошти - нема. Підскажіть що це може бути, і як вирішити (якщо це можливо).
Дякую!

Кошелек, я надеюсь, синхронизован? Пропасть ничего не могло, в принципе. Через что восстанавливали(каким методом)?


Я просто открыл файл кошелька. Еще меня удивило то, что не запросило пароль, а я его ставил. Можно что-то сделать?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення Looongcat » 06 січня 2018, 22:09

GeorgeeFM,
1) Адреса гаманця до і після відновлення співпали?
2) Яку висоту блокчейна бачиш у гаманці?
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

GeorgeeFM
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 30 грудня 2017, 10:00

Re: Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення GeorgeeFM » 07 січня 2018, 11:04

Looongcat писав:GeorgeeFM,
1) Адреса гаманця до і після відновлення співпали?
2) Яку висоту блокчейна бачиш у гаманці?


Мої гроші на місці))) Дочекався загрузки блокчейна) 2 дні грузило))) Всім дякую)

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Зникли Карбованці з гаманця.

Повідомлення Looongcat » 09 січня 2018, 16:17

GeorgeeFM, завжди будь ласка, а для швидкого завантаження гаманця користуйтеся віддаленими нодами (наприклад моїми :) )
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Повернутись до “Загальні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей