Зависла танзакция

Питання на консультації
element
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2017, 15:58

Зависла танзакция

Повідомлення element » 25 грудня 2017, 16:09

Всем здравствуйте .Сразу хотел задать такой вопрос -перечислял со своего кошелька на биржу 1 крб,потом посмотрел минимально на биржу надо перечислять 6 крб, с моего кошелька ушёл 1 крб, но биржу так и не пришёл,как отменять такого рода неправильные транзакции,и как вернуть мой карбо.Не судите строго за суммы ,это пробы перед серьёзными вложениями. Спасибо

xFARGOx
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 03 грудня 2017, 10:30

Re: Зависла танзакция

Повідомлення xFARGOx » 26 грудня 2017, 09:24

Привет. Вся печаль в том, что транзакции в сети любых криптовалют отменить не возможно.

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Зависла танзакция

Повідомлення Looongcat » 26 грудня 2017, 09:59

element, будь-яка крипта це цифровий еквівалент готівки, якщо ти з гаманця віддав комусь готівку то єдиний шлях повернути - це запитати отримувача щоб він її віддав :) Тобто - напиши у сапорт біржі, можливо вони підуть тобі на зустріч та зарахують чи повернуть гроші
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

element
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2017, 15:58

Re: Зависла танзакция

Повідомлення element » 26 грудня 2017, 20:38

Дуже дякую за розтлумачення,але це дуже погано,якщо припустимо я неправильно вказав адрес гаманця отримувача ,помилився на символ,у цьому випадку що буде?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Зависла танзакция

Повідомлення Looongcat » 27 грудня 2017, 22:08

element, а що буде як Ви на вулиці виймете з гаманця готівку і викинете з вікна автівки, наприклад? У даного явища (коли відправив гроші не на той рахунок або втратив ключі доступу) наче навіть є власна назва - знищення криптовалюти (наприклад у мережі біткоїн значна маса біткоїнів вважаються знищеними, тобто надісланими на неіснуючу адресу або без ключів доступу)
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

element
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2017, 15:58

Re: Зависла танзакция

Повідомлення element » 29 грудня 2017, 20:28

Добре, я нiчого не маю проти правил гри,я хочу ці правила вивчити,ще питання - якщо все пройшло як слід я вказав правильну адресу- адресат отримав,але сказав що нічого не прийшло,як провірити надходження до адресата,і ще- файл вайлет в кошельку карбованця треба перезаписувати кожен раз після трансакцій ,чи тільки один раз спочатку.Дякую

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Зависла танзакция

Повідомлення Ganlok » 02 січня 2018, 02:47

element писав:Добре, я нiчого не маю проти правил гри,я хочу ці правила вивчити,ще питання - якщо все пройшло як слід я вказав правильну адресу- адресат отримав,але сказав що нічого не прийшло,як провірити надходження до адресата,і ще- файл вайлет в кошельку карбованця треба перезаписувати кожен раз після трансакцій ,чи тільки один раз спочатку.Дякую


Для первого случая нужно использовать шлюз карбо.клаб, он будет показывать статус транзакции между субъектами Если там "идут" подтверждения и транзакция валидная - тот человек карбо получил, и может говорить, что угодно - он их получил. Для второго - я не понял, что имелось в виду. :P
Если имеется в виду создание резервной копии валлет-файла, то один раз. Технически монеты находятся не непосредственно у вас, а вообще все монеты они внутри сети. Ваш кошелек-файл лишь как бы сканирует весь блокчейн своим специальным ключом, все транзакции, на предмет наличия "своих" карбованцев. И в конце концов показывает их вам на балансе как доступные. То есть вам надо всего лишь сделать резервную копию кошелька, в нём есть все необходимые ключи сразу при создании, так и через 50 лет будут те же ключи. А вообще консервировать нужно многими способами, не только копировать сам файл, есть еще мнемоническая фраза и приватный ключ(которые никому никогда в жизни показывать нельзя).
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

element
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2017, 15:58

Re: Зависла танзакция

Повідомлення element » 02 січня 2018, 14:40

Большое спасибо за ответы,вопрос тогда такой- есть ли смысл в мнемонических и т.п. ключах,как вообще можно потярять свои карбованцы,(взлом и т.п.)и ещё сколько карбованцев уже напечатано(намайненно).Есть ли смысл сделать ферму именно под них.Спасибо

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Зависла танзакция

Повідомлення Looongcat » 09 січня 2018, 16:15

element,
1) Мнемоніка це важливо, бо це один з двох методів відновлення доступу до гаманця (другий - це зберегти .wallet). І мнемоніка це більш надійно, бо Ви її здатні надрукувати/запам'ятати/зробити тату :)
2) Втратити будь-яку крипту можна масою різних способів
3) Обсяг емітованих монет можна подивитись у експлорері.
4) Сенс - є. Чи є економічна доцільність - рахуйте, або заплатіть людям щоб підрахували
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

element
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 грудня 2017, 15:58

Re: Зависла танзакция

Повідомлення element » 17 січня 2018, 20:25

Что значит -Количество необходимых подтверждений сети для этой валюты 6 и почему мой один краб отправленный на биржу туда не долез,исчезнув предварительно с моего кошелька Спасибо ;)

Повернутись до “Загальні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей