Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Питання на консультації
Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 22 серпня 2017, 09:31

Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути кошти чи добавити паймент ід? Кошти не прийшли на рахунок Livecoin.net. Дякую.

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення Ganlok » 22 серпня 2017, 10:27

Здається, що вже ніяк. Я не знаю таких історій з гарним фіналом.
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 22 серпня 2017, 10:51

Номер гаманця я вказав валідний лайфкоін, по цьому маршруту я вже робив декілька переказів, де зараз ці кошти можуть бути яку підтримку краще просити допомогти, пула де майнив, чи саму біржу просити про зарахування платежу? Дякую.
П.с. хочеться хоча-б спробувати всі можливі варіанти, повернення (зарахування платежу). Дякую.

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення Ganlok » 22 серпня 2017, 12:27

нН, як я розумію цей механізм: у лайвкоіна загальний кошель карбованця. Коли ти пересилаєш їм крб, то вказуєш ПейментАйДі, щоб коли твої грошики прийшли на загальний кошель біржа зрозуміла, що їх треба відображувати у твоєму балансі(що вони від тебе і вони саме твої). Якщо відсилаєш без АйДи - біржа не зрозуміє, що карбованці належать до твого акаунту. В цілому, можна вважати, що ти зробив биржі медвежу послугу, читай - задонатив.
Ти, звичайна річ, можешь написати у підтримку. Там, я не знаю, усі можливі дані про цю транзакцію надати, скріни разношерсті(з кошеля, з оглядача), я правда не знаю, що у таких ситуаціях треба робити. Якщо біржа ввійде у твоє положення і доказів їм буде достатньо - можливо, що навіть якось повернуть. Але я б не надіявсь, тут людський фактор як ніяк.
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 22 серпня 2017, 20:10

Отримав відповідь від супорта.... Повна лажа.
ИСТОРИЯ ТИКЕТОВ
22.08.2017 18:01Support (assistant):
Здравствуйте.
В форме пополнения KRB есть предупреждение "Вы должны послать средства на указанный счет с ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ указанием Payment ID. Если вы не укажите Payment ID, депозит не будет зачислен, средства будут потеряны, возврат невозможен. "

Аватар користувача
TonyChopper
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: 04 серпня 2017, 08:54

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення TonyChopper » 22 серпня 2017, 22:59

а сумма то большая?

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 25 серпня 2017, 06:01

Питання до розробників ПЗ Карбованець, чому програма не повідомляє про можлві проблеми, саме у мому випадку, при вихідній транзакціі було заповнене поле з номером гаманця, поле паймент ід було чисте, то замість того щоб отримати хоч якесь повідомлення про ненадійну транзакцію, софт чи то пул в моїй ситуації просто зняв собі 0.3 krb, та випуляв монети. Висновок, біржа дійсно застережує, а ПЗ карбованця Ні. Саме по цій причині я зробив помилку. ( і можливо не я один) Розробнику варто переглянути та врегулювати такий софт- момент, а не при неправильному заповненні просто нагрівати 0.3крб. Замість генерації лівої транзакції на 0.3крб. Треба віконечко з попередженням генерувати, І взагалі, криптовалютних бірж які приймають крб декілька штук, то правила їхньої гри можна було адаптовати у відповідні профілі ПЗ. Для раціональної зручності.

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення aiwe » 25 серпня 2017, 11:07

Транзакція пройшла надійно! Всі питання до біржі.

Звідки софт має знати чи потрібен вам у даній транзакції пеймент айді? Коли вас біржа просить вказати пеймент айді, це так само як іноді в онлайн платіжних системах треба точно вказати призначення платежу. Це поле не є обов'язковим у мережі Карбованець, воно є обов'язковим для деяких бірж і то не для всіх. Зрештою, гаманець перепитує:

Зображення

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 25 серпня 2017, 16:39

Так вирвалось, від безнадії ситуації, перепрошую, але зробіть це віконце велике з двійним або трійним підтвердженням, великим знаком оклику в жовтому трикутнику) в підсумку можна сказати біржа рулить, але з таких нубів як я нагріває чесно намайнені монети)

Аватар користувача
expertus
Криптоентузіаст
Повідомлень: 19
З нами з: 26 червня 2017, 21:55

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення expertus » 29 серпня 2017, 06:29

77an писав:Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути кошти чи добавити паймент ід? Кошти не прийшли на рахунок Livecoin.net. Дякую.

То яку суму Ви похЄрили?

Повернутись до “Загальні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей