Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Питання на консультації
SilverMyster
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 11 серпня 2017, 16:16

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення SilverMyster » 29 серпня 2017, 17:51

ну хто ж вам винен окрім вас самих.
Мені наприклад не потібні 10 попереджень. Я кота в мікрохвильову піч не буду сунути. І гроші я засовую лише в ту дірку в якій впевнений.
У карбованця чудовий софт та підтримка. А ви якщо хочете заробляти читайте інструкції тої самої біржі. вивчайте форуми. Не знання призводить до втрати грошей.

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 05 вересня 2017, 15:57

Вітаю, питання до підтримки по даній темі, сьогодні отримав ( після повільної переписки) відповідь від біржі, що вони готові за 10% від суми переказу в ручному реж. відновити мій переказ, попросили ТХ та ID і точну суму перказу, я запускаю карбовенець щоб глянути логи вихідних транзакцій, а в них чомусь ВІДСУТНЯ ця транзакція! чому і куда вона зникла? просто містика! Ще тиждень назад вона була в логах вих.транзакцій... Сьогодні вже немає... Що робити...?((

Аватар користувача
TonyChopper
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: 04 серпня 2017, 08:54

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення TonyChopper » 06 вересня 2017, 10:03

77an писав:Вітаю, питання до підтримки по даній темі, сьогодні отримав ( після повільної переписки) відповідь від біржі, що вони готові за 10% від суми переказу в ручному реж. відновити мій переказ, попросили ТХ та ID і точну суму перказу, я запускаю карбовенець щоб глянути логи вихідних транзакцій, а в них чомусь ВІДСУТНЯ ця транзакція! чому і куда вона зникла? просто містика! Ще тиждень назад вона була в логах вих.транзакцій... Сьогодні вже немає... Що робити...?((


Могу предложить вариант сбросить кошелек. Пускай заново просканирует блокчейн. Может перевода и не было совсем.

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення aiwe » 06 вересня 2017, 10:31

Не скидайте гаманець, або скидайте копію бо він не запише адресу на яку відправляв.

Перевірте у вкладці "Транзакції" чи у вас не стоїть часом якись фільтр, наприклад тільки вхідні транзакції.

Якщо транзакція була вона не могла пропасти.

А, і що таке логи транзакцій?

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 08 вересня 2017, 20:28

Дякую за відповідь, але мене цікавить де ще (мабуть, у адміна пула?), дублюється інфа про транзакції, звісно виглядае містично...
Log *логи* - системні записи софта з хронологією подій. Тим паче це ж намайнені кошти з певним ID TX... Дякую.

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення aiwe » 09 вересня 2017, 22:24

Але пул не має жодного відношення до вашого гаманця, він не може знати що ви зробили з вашими карбованцями. Якщо ви кудись їх відправляли, у вкладнці "Транзакції" мусить бути відповідна транзакція. У логах ви таку інформацію не знайдете. Шукайте в списку транзакцій.

Аватар користувача
77an
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 серпня 2017, 09:24
Звідки: UA

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення 77an » 21 вересня 2017, 18:53

Доброго дня вирішив відписати, хоч дуже повільно відбувалась переписка з біржою. І так: зробив бекап гаманця, потім скинув його і по новій синхронізував транзакція *загублена* з'явилась... Дані відправив на підтримку біржі... Після тижневого очікування біржа з комісією 10% повернула платіж. Висновок. 1. Бути уважним ну і 2 - великий респект біржі livecoin.net що пішли на зустріч мені ( юзеру), за що їм подяка... Ось такий радісний фінал пригоди. Всім дякую за участь в топіку. Успіхів.

Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Re: Відправив кошти на Livecoin, без Payment ID, як повернути чи добавити паймент ід?

Повідомлення Ganlok » 21 вересня 2017, 19:29

Грац, як то кажуть. ;)
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

Повернутись до “Загальні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей