Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Питання та рішення, оптимізація, загальні питання
greenradix83
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: 01 лютого 2018, 09:52

Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення greenradix83 » 01 лютого 2018, 12:18

Вітаю добродії!
Спробував карбувати на пулі krb.miner.rocks майнером Claymore's CryptoNote AMD GPU Miner v11.2. Але коли спробував вивести карбованці на гаманець KRB btc-trade.com.ua, номер якого отримав у власному кабінеті біржі то грошей на гаманець не отримав. Причому там же нижче розташовано PaymentID, який начебто використовується для підтвердження транзакцій. Але я так зрозумів, він використовується для транзакцій між гаманцями... Коли зв'язався з техпідтримкою, вони сказали, що у них вже купа таких операцій без PaymentID. Так що ця проблема думаю не у мене одного виникає.
З цього виникають питання:
1) Як правильно використовувати KRB гаманці бірж для виводу грошей з пулу де карбуєш, з врахуванням PaymentID, щоб накарбоване не зависало десь між пулом та гаманцем?
2) Питання, що похідне з першого, як налаштувати популярний майнер Claymore's CryptoNote AMD GPU Miner з врахуванням PaymentID?
3) Чи є проблемою використання НЕ локальних гаманців для карбованця? Чи використання локального гаманця є обов'язковим, бо накарбоване з пулу карбованця може безперешкодно потрапляти тільки туди, і ніяк інакше?
Востаннє редагувалось 02 лютого 2018, 00:24 користувачем greenradix83, всього редагувалось 1 раз.

vadim1c
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2018, 14:02

Re: Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення vadim1c » 01 лютого 2018, 23:13

greenradix83 писав:Вітаю добродії!
Спробував карбувати на пулі krb.miner.rocks майнером Claymore's CryptoNote AMD GPU Miner v11.2. Але коли спробував вивести карбованці на гаманець KRB btc-trade.com.ua, номер якого отримав у власному кабінеті біржі то грошей на гаманець і досі не отримав. Причому там же нижче розташовано PaymentID, який начебто використовується для підтвердження транзакцій. Але я так зрозумів, він використовується для транзакцій між гаманцями...
Чи є проблемою використання НЕ локальних гаманців для карбованця, і як правильно використовувати гаманці бірж для виводу грошей з пулу?

Проблема така (якщо не помиляюсь) лише у вищезгаданої біржі. Якщо Ви хочете саме на неї виводити карбованці, Вам потрібно карбувати на локальний гаманець, а вже з нього виводити на btc-trade.com.ua
Раніше гроші, переведені на цю біржу без вказання PaymentID, вважались загубленими назавжди. Але тепер тех.підтримка біржі розшукує такі перекази за невелику комісію.
От цитата з головної сторінки біржі:
"29.01.2018 нашли и зачислили 816 транзакций на сумму 1300 KRB без payment id, вводим fee на поиск транзакции без payment id - 0.1 KRB "

greenradix83
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: 01 лютого 2018, 09:52

Re: Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення greenradix83 » 03 лютого 2018, 20:50

Мої вітання!
Дякую за відповідь! Я хотів використовувати гаманець біржі тому, що я там вже зареєстрований, нею користуюсь, і там є, проміж гаманців інших валют, саме гаманець Карбо. Я вже встановив локальний гаманець, але є така незручність як очікування синхронізації, а у моєму випадку вона зайняла аж три дні, створює перешкоди для швидкого переходу на цю криптовалюту.
До речі тут: http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=1240 начебто від розробників сказано, що карбувати на біржу не можна. Так що я отримав відповідь на своє питання. Але ця особливість Карбованця є також незручністю. А якщо я не хочу мати на своєму ПК якихось додаткових програм? І як мені, наприклад, проконтролювати дистанційно, що там у мене набігло. На біржу зайшов та глянув через браузер, а якщо гаманець локальний?... Але це питання мабуть більше до розробників.

vadim1c
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2018, 14:02

Re: Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення vadim1c » 04 лютого 2018, 00:11

greenradix83 писав:є така незручність як очікування синхронізації, а у моєму випадку вона зайняла аж три дні, створює перешкоди для швидкого переходу на цю криптовалюту.

Якщо в налаштуваннях гаманця в "Підключенні" вказати не "Автоматично" (скоріш за все, саме цей пункт у Вас вибрано), а "Віддаленний демон", швидкість синхронізації значно зросте і не доведеться так довго чекати. Замість трьох днів синхронізація скоротиться до хвилин.

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення Looongcat » 05 лютого 2018, 08:55

greenradix83, то зробіть паперовий гаманець ось тут і не встановлюйте ніяких програм, наприклад. Головний недолік карбування напряму на біржу (як і зберігання на біржі) це те, що гроші на біржі належать не Вам, а біржі. Тобто вона їх може втратити, або їх можуть вкрасти (що регулярно трапляється з біржами), і Ви цього ніяк не проконтролюєте. На відміну від встановленого гаманця, за безпеку якого відповідаєте виключно Ви :)
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Аватар користувача
Drool
Новачок
Повідомлень: 36
З нами з: 10 грудня 2017, 00:42

Re: Майнінг з використанням стороннього гаманця біржі (на прикладі біржі btc-trade.com.ua)

Повідомлення Drool » 25 лютого 2018, 23:12

greenradix83 писав:...Спробував карбувати на пулі krb.miner.rocks...
1) Як правильно використовувати KRB гаманці бірж для виводу грошей з пулу де карбуєш, з врахуванням PaymentID, щоб накарбоване не зависало десь між пулом та гаманцем?

Якби ви уважно прочитали на пулі розділ Start, то знали б, що для бірж, в яких видається не тільки кошель, а й paymentID, цей пул вимагає вказувати свій гаманець у форматі ADDRESS.PAYMENT_ID. Тобто, просто вкажіть у своєму майнері кошель у форматі кошель.пайментІД, і буде вам щастя.

Повернутись до “Майнінг”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей