Майнінг соло з використанням GPU

Питання та рішення, оптимізація, загальні питання
hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Майнінг соло з використанням GPU

Повідомлення hadeix » 12 січня 2018, 20:30

Чи можливо налаштувати повноцінний гаманець (GUI, або краще консольний) так, щоб майнити на нього клієнтом (типу xmrig, ccminer) із іншої задачі (в межах localhost чи з іншої машини в мережі) ?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Майнінг соло з використанням GPU

Повідомлення Looongcat » 18 січня 2018, 14:36

Тема не відповідає самому повідомленню, і з обох взагалі нічого не зрозуміло. Ви краще опишіть що намагаєтесь зробити.
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Майнінг соло з використанням GPU

Повідомлення hadeix » 18 січня 2018, 18:38

Згоден, я мабуть не зовсім точно описав в темі суть задачі. Та, мабуть, і в самому повідомленні теж.
Є доволі застарілий ПК, якого іще вистачає для певних задач, на ньому розгорнуто повноцінний гаманець Karbo (ОС linux Mint). Майнити соло самим гаманцем абсолютно недоцільно (не той CPU). Але є можливість задіяти відеокарту, з якою гаманець працювати не вміє, і є іще ПК в мережі. Задача: задіяти зовнішній майнер-клієнт (мені найбільше сподобався xmrig-nvidia) для соло-майнига на гаманець, аналогічно як би це робилося на пул (на пулах же якось це роблять), через localhost чи LAN. Я трішки поекспериментував в цьому напрямку, але нічого не вийшло. Клієнт пробує "підключитись" до гаманця, але останній пише: "2018-Jan-18 18:30:32.824886 WARNING Connection error: Unexpected symbol".
Коротше кажучи, потрібно щось на зразок міні-пула виключно для роботи в локальній мережі і майнинга на одну адресу, тобто об'єднати обчислювальні потужності для соло-майнинга.

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Майнінг соло з використанням GPU

Повідомлення Looongcat » 18 січня 2018, 20:17

hadeix, а Ви певні що потужності мережі вистачить для адекватного соло? Бо відкрию секрет - гаманець майнить не соло, він використовує офіційний пул (той що pool.karbowanec.com). Для соло майнінгу KRB (можу помилятись) скоріш за все знадобиться десь від 10 кХ/с.

Ви маєте можливість з github зтягнути сирці пулу і підняти власний, але сенс буде на великих потужностях
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Майнінг соло з використанням GPU

Повідомлення hadeix » 18 січня 2018, 21:25

Looongcat писав:hadeix, а Ви певні що потужності мережі вистачить для адекватного соло? Бо відкрию секрет - гаманець майнить не соло, він використовує офіційний пул (той що pool.karbowanec.com)

:o А як же тоді пункт меню в гаманці карбованця "КАРБУВАННЯ -> Карбування соло" ?
Looongcat писав: Для соло майнінгу KRB (можу помилятись) скоріш за все знадобиться десь від 10 кХ/с.

Ого .. :? Звісно, це для мене з області фантастики. Із своїми ресурсами я зможу "нашкрябати" максиммум лише декілька сотень H/s. Але в мене чисто технічний та "спортивний" інтереси: цікаво налаштувати "міні-пул", ну і порівняти з результатами майнингу на існуючих пулах (звісно, на це потрібен не один десяток днів) при тому ж самому H/s.
Looongcat писав:Ви маєте можливість з github зтягнути сирці пулу і підняти власний, але сенс буде на великих потужностях

Повноцінний пул це занадто для моїх задач, але хоча б щось спробувати потрібно прояснити деякі питання, оскільки я не зовсім розумію як саме працює пул. Здогадуюся що там повинен бути розгорнутий повноцінний гаманець для підтримки блокчейну, і якесь ПЗ що розподіляє задачу по обчисленні хешу отриманого блоку між клієнтами. Тобто, воно розсилає їм останній блок із якимись початковими умовами (кожному - своїми, щоб не обчислювати одну і ту саму задачу). Чи я не так розумію ? Якщо можна, роз'яснять трішки, будь-ласка. І по якому ключовому слову шукати сирці пулу на гітхабі ?
До речі, а що це за консольна утиліта miner що входить до комплекту karbowanec ?

Повернутись до “Майнінг”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей