Не синхронізується гаманець

Налаштування, оптимізація, консультації
Аватар користувача
sharky1022ua
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 04 січня 2018, 09:26

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення sharky1022ua » 18 січня 2018, 18:17

Що цікаво, коли я змінив налаштування в гаманці з авто на ноду які прописані в самому гаманці - то все синхронізувалось і зайшло 2 транзакції миттєво, але коли поставив назад на авто то все рівно той блок не хотів синхронізовуватись "190365 в мене висота, показуе шо загальна повинна бути 190473, идет сихронизация на 190366, потім вибиває і відкидуе знову на 190365
намагаеться тіпа провантажитись і саме на 66тому тормозить" . увімкнув ноду назад з авто і все продовжує синхронізовуватися. Проблема в тому, що коли видалив файлик блокс.дат, гаманець взагалі не запустився, от тепер питання, чи можна залишити все як є, чи обовязково треба перекачати ?

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення Looongcat » 18 січня 2018, 20:10

sharky1022ua, я сам колись мав ситуацію коли локальний блокчейн підвис на певній висоті і не синхронізується. Допомагає повне видалення блокчейна і завантаження з нуля.

Якщо працюватимете з віддаленою нодою то я думаю можна змінити налаштунки гаманця, видалити увесь блокчейн і запуститися по новій, але не пробував
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Аватар користувача
sharky1022ua
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 04 січня 2018, 09:26

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення sharky1022ua » 18 січня 2018, 21:13

Looongcat писав:sharky1022ua, я сам колись мав ситуацію коли локальний блокчейн підвис на певній висоті і не синхронізується. Допомагає повне видалення блокчейна і завантаження з нуля.

Якщо працюватимете з віддаленою нодою то я думаю можна змінити налаштунки гаманця, видалити увесь блокчейн і запуститися по новій, але не пробував

Тобто ті ноди, що прописані в гаманці за замовчуванням то офіційні ноди чи ні? я зараз працюю саме на node.karbowanec.com:32348 удаленний демон. Все синхронізується та заходить, але якщо змінити на авто, то синхронізація до теперішньої висоти не здійснюється. Є сенс все таки все перекачати як Ви радите, чи можна продовжувати так працювати?

Аватар користувача
sharky1022ua
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 04 січня 2018, 09:26

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення sharky1022ua » 18 січня 2018, 21:21

Зробив як ви сказали, тепер буду чекати синхронизації з нуля, але що цікаво, загальну сумму висоти показує саме до проблемної висоти, а не та що уже була вищою.

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення Looongcat » 19 січня 2018, 09:16

sharky1022ua, якщо з залізом усе ок то працюватиме. Якщо стабільно одна й та сама проблема, то можливо у HDD саме у тому місці декілька битих секторів, які не побачив SMART. В мене таке було - завантажив фільм, вмикаю дивитись - а він вивалюється на одному й тому ж місці, з точністю до секунди. Переніс у інше місце і усе ок :) (до речі і Ви маєте таку змогу, дивіться у справці додаткові флаги запуску)
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

Аватар користувача
sharky1022ua
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 04 січня 2018, 09:26

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення sharky1022ua » 19 січня 2018, 09:45

Looongcat, дякую за допомогу, зараз синхронізуюсь з нуля, побачим що з цего вийде.

Аватар користувача
sharky1022ua
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 04 січня 2018, 09:26

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення sharky1022ua » 20 січня 2018, 19:37

Сьогодні все досинхронізувалося, все працює належним чином! Дякую за допомогу!

slavik
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2018, 15:48

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення slavik » 02 березня 2018, 16:16

Добрий день.
Чи є можливість синхронізувати гаманець через проксі-сервер(робоча мережа)?
Пробував тунелювати інтернет. Через explorer можно зайти навіть на ХХХ сайти (через проксі все закрито), гаманець не хоче синхронізуватись. :(

[розвернути спойлер]    Лог:

INFO [Blockchain] Loading blockchain...
INFO [BlockCacheSerializer] - loading block index...
INFO [BlockCacheSerializer] - loading transaction map...
INFO [BlockCacheSerializer] - loading spent keys...
INFO [BlockCacheSerializer] - loading outputs...
INFO [BlockCacheSerializer] - loading multi-signature outputs...
INFO [BlockCacheSerializer] Serialization time: 2ms
INFO [Blockchain] Loading blockchain indices for BlockchainExplorer...
INFO [BlockchainIndicesSerializer] - loading paymentID index...
INFO [BlockchainIndicesSerializer] - loading timestamp index...
INFO [BlockchainIndicesSerializer] - loading generated transactions index...
INFO [Blockchain] Blockchain initialized. last block: 0, d2070.h04.m52.s38 time ago, current difficulty: 1
ERROR [node_server] Failed to resolve host name 'seed1.karbowanec.com': Ipv4Resolver::resolve, getaddrinfo failed, result=11004, Запитане ім’я припустиме, проте не знайдено жодних даних запитаного типу.


ERROR [node_server] Failed to resolve host name 'seed2.karbowanec.com': Ipv4Resolver::resolve, getaddrinfo failed, result=11004, Запитане ім’я припустиме, проте не знайдено жодних даних запитаного типу.


INFO [node_server] Network: d6482c89-bc2d-5b81-aa9a-bdf1d7317dc3
INFO [node_server] Binding on 0.0.0.0:32347
INFO [node_server] Net service binded on 0.0.0.0:32347
INFO [node_server] Attempting to add IGD port mapping.
INFO [node_server] No IGD was found.
INFO [node_server] Starting node_server
ERROR [node_server] Failed to connect to any of seed peers, continuing without seeds
INFO [core]
INFO [core] **********************************************************************
INFO [core] The daemon will start synchronizing with the network. It may take up to several hours.
INFO [core]
INFO [core] You can set the level of process detailization* through "set_log <level>" command*, where <level> is between 0 (no details) and 4 (very verbose).
INFO [core]
INFO [core] Use "help" command to see the list of available commands.
INFO [core]
INFO [core] Note: in case you need to interrupt the process, use "exit" command. Otherwise, the current progress won't be saved.
INFO [core] **********************************************************************
ERROR [node_server] Failed to connect to any of seed peers, continuing without seeds

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення Looongcat » 05 березня 2018, 12:20

slavik, спеціальних обмежень нема, тому суто технічно це можливо. Десь (на форумі чи у загальному чаті) була нода з нестандартними портами якраз для таких випадків (там у тієї ноди чи 80, чи 8080), можете використати її і тоді не потрібен проксі
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

slavik
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2018, 15:48

Re: Не синхронізується гаманець

Повідомлення slavik » 05 березня 2018, 20:28

Можливо я не правильно описав проблему.
Якщо коротко, чи можна зробити таку закладку як в біт-койн гаманці.
Настройки -> Опции -> Сеть
" https://bits.media/bitcoin-and-tor/ "
Тут я пропишу айпи и порт виходу в інтернет.(можливо є команди для виходу через проксі)

Повернутись до “Гаманці KRB”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей