Траффик и сисадмины

Теми з невизначеною тематикою
OmenRa
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 січня 2018, 23:31

Траффик и сисадмины

Повідомлення OmenRa » 05 січня 2018, 23:41

Как скрыть от злых сисадминов использование рабочего калькулятора для своих низменных целей по майнингу с помощью флешки?
принимаю пожертвования Ki2sA1DazshCf6jz4M7JjXELaURY2gS5YZ4rBXexiYAGEMYE3Jq6h4tGmTS919o86jWXTWwVTkRsD6inFcuMV1zP77pM6Zu . Лучей бобра всем! :mrgreen:

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Траффик и сисадмины

Повідомлення Looongcat » 06 січня 2018, 21:51

Ваше питання має за мету незаконні дії з корпоративним устаткуванням, сподіваюсь Ви це розумієте. Якщо питання було про приховування трафіку, то стандартно - VPN (але адміністратор у будь-якому випадку побачить трафік до VPN сервера, тільки не знатиме що там є), або можете під'єднати до ПК 3G-модем і зробити маршрут до майнінг пула через з'єднання модема. У другому випадку побачити підозрілу активність можна тільки якщо мережа налаштована на серйозний аудит.

І знову ж - ніхто не рекомендує Вам йти на протизаконні дії.
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN
Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

OmenRa
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 січня 2018, 23:31

Re: Траффик и сисадмины

Повідомлення OmenRa » 07 січня 2018, 17:41

Дякую, друже!
Дякую ще раз за попередження.
На усі відповіді питання отримано.
А про соло-майнінг що скажете? Трафік також щільний?
Ідея з модемом - гуд! Ще питання: а скільки трафіка їсть майнінг в пулі?
принимаю пожертвования
Ki2sA1DazshCf6jz4M7JjXELaURY2gS5YZ4rBXexiYAGEMYE3Jq6h4tGmTS919o86jWXTWwVTkRsD6inFcuMV1zP77pM6Zu
. Лучей бобра всем! :mrgreen:

Аватар користувача
Looongcat
Місцевий
Повідомлень: 91
З нами з: 24 листопада 2017, 14:16

Re: Траффик и сисадмины

Повідомлення Looongcat » 09 січня 2018, 16:21

OmenRa, про трафік не підкажу, єдине чим можу допомогти - якщо живеш в Україні то подивись на тариф лайфхак у lifecell, за обсягом трафіка це буде найбільш доцільний варіант.

Питання про соло я не зрозумів, але що можу підказати - для соло треба значні потужності, не знаю як зараз але декілька місяців тому мова йшла про десятки кХ/с
You can appreciate my contribution to Karbo by donating at
KfS4P6eape7iT9m12XVGr5MpTTicPHDANji41wTZ55AuLVq32Tu7NuoJqc1GHKqh3YjorSwytGegBRUxu2fZDMPMAffx9VN

Easier way to work with karbo payments: https://karbo.xyz/

iHolder
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: 13 січня 2018, 13:26

Re: Траффик и сисадмины

Повідомлення iHolder » 15 січня 2018, 11:18

Як власник пула можу приблизно обмалювати перспективи. За умов швидкості пула близько 4000 хешей на секунду можете очікувати близько 10-20 Гб на день. Все залежить від того, скільки до Вас під'єднано клієнтів і на якій складності вони обраховувують завдання. Чим нижче складність - тим вищий трафік - але за умов слабкого заліза Ви просто не зможете обраховувати на високій складності. Взагалі вважаєтся оптимальною складність приблизно Ваш хешрейт помножений на 90. Тобто якщо Core i7 видає близько 250 хешей - то для нього оптимальнім буде близько 25000. Щодо машинок та їх трафіка. На швидкості біля 200 хешей вона з'їсть біля 40-80 Мб на добу. Звісно що з хронометром не рахував - але із власного досвіду десь так. Тепер можете мене корегувати в чому я не правий і наскільки.

Повернутись до “Спілкування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей