Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Теми з невизначеною тематикою
MiShaman
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2018, 20:07

Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення MiShaman » 22 лютого 2018, 20:29

Вітаю :) ! Я хочу запитати у розробників нашої криптовалюти про мою ідею нової криптовалюта Medium (MDM), яка буде відрізнятися стабільністю свого курсу, так як її ціна буде прив'язана до всіх основних валют світу.
Зараз багато людей, у яких є гроші, не знають, як краще зберегти свої заощадження, може в доларах, в євро, біткоіни, ефіріумах або в золоті ......

Бо якщо зазернути в майбутнє на хоча б 10 років, можна уявити собі такий розвиток подій, що якщо весь світ перейде на криптовалюту, то звичайна валюта знеціниться. Або навпаки звичайна валюта зміцниться, а криптовалюта знеціниться. Або якась із валют стане світовою, а всі інші валюти знеціняться і таким чином той, хто вибрав якусь одну валюту для своїх заощаджень, в майбутньому залишиться ні з чим. Завдяки цій криптовалюта ціна, якої становить загальне арифметичне значення всіх основних світових валют, неможливо буде повністю прогоріти. Якщо раптом уявити собі, що всі основні криптовалюти знецінилися, то ціна цієї криптовалюта впаде всього лише наполовину по відношенню до інших валют. Або навпаки якщо звичайна валюти знеціняться, а криптовалюта утримає позиції, таким чином, внесок теж буде втрачено лише наполовину. Також зараз ми бачимо великі стрибки ціни біткоіни і інших валют, завдяки новій криптовалюті від цих тенденцій теж можна буде вберегтися.

Ну і головне, що якщо більшість світових валют зростає, то ця криптовалюта теж зростає, що дає можливість отримувати прибуток і уберегтися від інфляції. Зростання ціни буде звичайно не таким стрімким, як у біткоіну, але і падіння теж буде несуттєвим. Припустимо для створення ціни нашої криптовалюта ми візьмемо ціну - долар, євро, ієна, фунт і франк, і криптовалюта біткоін, ефіріум, Ріпл, біткоіни кеш і лайт коін, плюс ще потрібно буде додати сюди золото.

Середнє арифметичне число ця криптовалюта буде вираховувати кожну секунду, вона буде складати ціни всіх основних валют, а потім ділити цю цифру на їх кількість. Таким чином буде формуватися ціна нашої валюти.
Зараз спробую зробити розрахунок. Значення цін буде відповідати наведеним у списку вище: 1 + 1,22 + 0,92 + 1,38 + 1,06 + 8047.11 + 808.59 + 0.941 + 1220.6 + 145.63 + 1314,10 = 11542,55 / 11 = 1049,32
Таким чином наша ціна на становить - 1049,32 usd.
Підтримуватися на цьому рівні ціна зможе так: Коли інвестор купує Medium за якусь валюту, його кошти автоматично викуповують з біржі 11 різних валют які входять до Medium і переходять на мультивалютний рахунок компанії. І тоді всі ці рахунки разом узяті забезпечуватимуть вартість цієї крипти. По суті це навіть не валюта, а смарт-контракт або боргове зобов'язання під назвою Medium, але за нього можна буде щось купувати і торгувати на біржі, тобто це буде плата не однією, а відразу одинадцятьма валютами. Коли ціна якихось валют що входять до Medium буде падати менше ніж на 20% від ціни середнього рівня інших валют, то потрібна їх кількість автоматично докуповується з біржі за рахунок тих валют які не впали або виросли. Таким чином Medium буде постійно збалансовуватися.

Для впровадження Medium звичайно знадобиться якийсь регулятор правил, але потім правила мінятимуть самі ж інвестори, це буде відбуватися методом голосування. Вага одного голосу буде прямо прапорційна від кількості придбаної валюти, але не більше одного відсотка, щоб не створювати монополію. На голосування інвестори самі будуть виставляти свої пропозиції, в основному я думаю це будуть пропозиції по додаванню і видаленню якоїсь валюти з портфеля Medium. Це дасть можливість до вічної саморегуляції валюти.

Хотілося б щоб впровадженням цієї валюти опікувалася держава Україна, так як я з неї. Я думаю завдяки всім вищеописаним плюсам ця криптовалюта стане дуже популярна, і всі світові гроші потихеньку перетечуть в Україні. Знадобиться створення великої незалежної біржі.

Цікаво було б почути думку професіоналів і любителів.

Hanoi
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 22 жовтня 2017, 12:12

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення Hanoi » 23 лютого 2018, 08:05

MiShaman писав:Вітаю :) ! Я хочу запитати у розробників нашої криптовалюти про мою ідею нової криптовалюта Medium (MDM), яка буде відрізнятися стабільністю свого курсу, так як її ціна буде прив'язана до всіх основних валют світу.
Зараз багато людей, у яких є гроші, не знають, як краще зберегти свої заощадження, може в доларах, в євро, біткоіни, ефіріумах або в золоті .....


Google translate? :)

MiShaman
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2018, 20:07

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення MiShaman » 23 лютого 2018, 09:20

Так. Переклав Гуглом і відкорегував трохи. :)

Zlober
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 07 січня 2018, 11:58

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення Zlober » 23 лютого 2018, 15:49

MiShaman писав:Вітаю :) ! Я хочу запитати у розробників нашої криптовалюти про мою ідею нової криптовалюта Medium (MDM), яка буде відрізнятися стабільністю свого курсу, так як її ціна буде прив'язана до всіх основних валют світу.
Зараз багато людей, у яких є гроші, не знають, як краще зберегти свої заощадження, може в доларах, в євро, біткоіни, ефіріумах або в золоті ......

Похоже вы не до конца понимаете природу ценообразования на курс любой валюты. Кто будет гарантом этой валюты?

Предположем хочу продать 1 млн токенов MDM, но в данный момент никто столько покупать не хочет, никому столько не нужно. Тогда я начинаю продавать дешевле и продают 20%, потому то нашёлся кто то, кто готов купить дешевле. Остальную часть я продаю ещё дешевле, потом ещё дешевле - это вызывает падение курса. С ростом всё аналогично, только наоборот.

Курс будет стабильно-взвешенным только при условии, то будет какой то гарант, который в любое время будет готов купить или продать необходимое мне количество токенов по текущей "средней" цене.

MiShaman
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2018, 20:07

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення MiShaman » 23 лютого 2018, 19:23

Zlober писав:Похоже вы не до конца понимаете природу ценообразования на курс любой валюты. Кто будет гарантом этой валюты?

Предположем хочу продать 1 млн токенов MDM, но в данный момент никто столько покупать не хочет, никому столько не нужно. Тогда я начинаю продавать дешевле и продают 20%, потому то нашёлся кто то, кто готов купить дешевле. Остальную часть я продаю ещё дешевле, потом ещё дешевле - это вызывает падение курса. С ростом всё аналогично, только наоборот.

Курс будет стабильно-взвешенным только при условии, то будет какой то гарант, который в любое время будет готов купить или продать необходимое мне количество токенов по текущей "средней" цене.

Да но MDM это по сути не валюта, а набор из 11-ти равных частей настоящих валют. Гарантом МDM будет мультивалютный счет на 11 валют которые будут на него поступать при покупке МDMа.

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення aiwe » 18 липня 2018, 14:29

Ну добре, от ми дамо вам долари, євро та інші валюти, скажіть чому ми маємо вам вірити що ви чесно триматимете їх на рахунку а не втечете з ними на острови черепашок ніжитись на сонці в обіймах чарівних туземунок? Чи скажімо випустите свої медіуми в обіцяному еквіваленті 1:1 а не нашльопаєте їх мульйон? Чому ми маємо вірити якомусь аудиту?

sarapetite4
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: 25 жовтня 2018, 09:45

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення sarapetite4 » 25 жовтня 2018, 09:48

MiShaman писав:Вітаю :) ! Я хочу запитати у розробників нашої криптовалюти про мою ідею нової криптовалюта Medium (MDM), яка буде відрізнятися стабільністю свого курсу, так як її ціна буде прив'язана до всіх основних валют світу.
Зараз багато людей, у яких є гроші, не знають, як краще зберегти свої заощадження, може в доларах, в євро, біткоіни, ефіріумах або в золоті ......

Бо якщо зазернути в майбутнє на хоча б 10 років, можна уявити собі такий розвиток подій, що якщо весь світ перейде на криптовалюту, то звичайна валюта знеціниться. Або навпаки звичайна валюта зміцниться, а криптовалюта знеціниться. Або якась із валют стане світовою, а всі інші валюти знеціняться і таким чином той, хто вибрав якусь одну валюту для своїх заощаджень, в майбутньому залишиться ні з чим. Завдяки цій криптовалюта ціна, якої становить загальне арифметичне значення всіх основних світових валют, неможливо буде повністю прогоріти. Якщо раптом уявити собі, що всі основні криптовалюти знецінилися shuttle paris transfer, то ціна цієї криптовалюта впаде всього лише наполовину по відношенню до інших валют. Або навпаки якщо звичайна валюти знеціняться, а криптовалюта утримає позиції, таким чином, внесок теж буде втрачено лише наполовину. Також зараз ми бачимо великі стрибки ціни біткоіни і інших валют, завдяки новій криптовалюті від цих тенденцій теж можна буде вберегтися.

Ну і головне, що якщо більшість світових валют зростає, то ця криптовалюта теж зростає, що дає можливість отримувати прибуток і уберегтися від інфляції. Зростання ціни буде звичайно не таким стрімким, як у біткоіну, але і падіння теж буде несуттєвим. Припустимо для створення ціни нашої криптовалюта ми візьмемо ціну - долар, євро, ієна, фунт і франк, і криптовалюта біткоін, ефіріум, Ріпл, біткоіни кеш і лайт коін, плюс ще потрібно буде додати сюди золото.

Середнє арифметичне число ця криптовалюта буде вираховувати кожну секунду, вона буде складати ціни всіх основних валют, а потім ділити цю цифру на їх кількість. Таким чином буде формуватися ціна нашої валюти.
Зараз спробую зробити розрахунок. Значення цін буде відповідати наведеним у списку вище: 1 + 1,22 + 0,92 + 1,38 + 1,06 + 8047.11 + 808.59 + 0.941 + 1220.6 + 145.63 + 1314,10 = 11542,55 / 11 = 1049,32
Таким чином наша ціна на становить - 1049,32 usd.
Підтримуватися на цьому рівні ціна зможе так: Коли інвестор купує Medium за якусь валюту, його кошти автоматично викуповують з біржі 11 різних валют які входять до Medium і переходять на мультивалютний рахунок компанії. І тоді всі ці рахунки разом узяті забезпечуватимуть вартість цієї крипти. По суті це навіть не валюта, а смарт-контракт або боргове зобов'язання під назвою Medium, але за нього можна буде щось купувати і торгувати на біржі, тобто це буде плата не однією, а відразу одинадцятьма валютами. Коли ціна якихось валют що входять до Medium буде падати менше ніж на 20% від ціни середнього рівня інших валют, то потрібна їх кількість автоматично докуповується з біржі за рахунок тих валют які не впали або виросли. Таким чином Medium буде постійно збалансовуватися.

Для впровадження Medium звичайно знадобиться якийсь регулятор правил, але потім правила мінятимуть самі ж інвестори, це буде відбуватися методом голосування. Вага одного голосу буде прямо прапорційна від кількості придбаної валюти, але не більше одного відсотка, щоб не створювати монополію. На голосування інвестори самі будуть виставляти свої пропозиції, в основному я думаю це будуть пропозиції по додаванню і видаленню якоїсь валюти з портфеля Medium. Це дасть можливість до вічної саморегуляції валюти.

Хотілося б щоб впровадженням цієї валюти опікувалася держава Україна, так як я з неї. Я думаю завдяки всім вищеописаним плюсам ця криптовалюта стане дуже популярна, і всі світові гроші потихеньку перетечуть в Україні. Знадобиться створення великої незалежної біржі.

Цікаво було б почути думку професіоналів і любителів.

Ви абсолютно правильно, оскільки криптовалюта - це майбутнє. Може, деякі думають, що це бартер, але реальні гроші та обмін через комп'ютер або мобільний пристрій. І крім того, це безпечно.

BinottoClown
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: 14 червня 2022, 11:59

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення BinottoClown » 14 червня 2022, 12:01

Підкажіть наскільки ефективна відеокарта https://luckylink.kiev.ua/palit-geforce-rtx-3050-stormx-ne63050019p1-190af/ і чи можна почати майнінг з нею?

Аватар користувача
expertus
Криптоентузіаст
Повідомлень: 19
З нами з: 26 червня 2017, 21:55

Re: Ідея середньоарифметичної криптовалюти

Повідомлення expertus » 16 березня 2023, 04:25

То чим закінчилася епопея з цією ідеєю? :?:

Повернутись до “Спілкування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість