Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Робота сторонніх сервісів
Аватар користувача
Ganlok
Новачок
Повідомлень: 43
З нами з: 09 серпня 2017, 12:26

Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Повідомлення Ganlok » 22 серпня 2017, 14:25

У назві теми я, взагалі-то, уже все сказав, що треба.
Тут я розташую гіперпосилання, котре буде мати 2 обов'язкові файли блокчейну.
Суть така:
1) Ви качаєте GUI-гаманець.
2) Качаєте два файли з наданої ссилки(знизу).
3) Скидуєте ці два файли за створеним вручну шляхом: C:\Users\*Ім'я активного користувача*\AppData\Roaming\karbowanec\ (для відображення цих папок треба відкрити показ прихованих файлів).
4) Запускаєте гаманець, він зчитує інформацію з наданих мною файлів, досинхронізовує залишок(максимум до 15 хвилин) - гаманець повністю готовий до використання.

Якщо ви вже маєте файл гаманця формату "***.wallet", то в п.3 ви скидуєте в ту саму папку три(3) файли: два наданих мною та ваш ***.wallet.
Далі так само: запускаєте гаманець, чекаєте додаткового синхронізування і готово.

Гіперпосилання на самі файли:

Upd. 20.11.17
Блокчейн - 170915-й блок

4.11.17
Блокчейн - 165465-й блок


Код: Виділити все

N.B. Оновлювати буду так часто, наскільки це буде мати сенс(один раз у півмісяці-місяць).

___________________________________________________________________________________________
https://t.me/karbo_blockchain_archive - телеграм-канал, в котрому будуть найактуальніші архіви(швидкість завантаження на канал для мене набагато більше і мені так комфортніше)

Зображення
Для сборки файлов от 28.03.18 и более поздних вариантов.
Востаннє редагувалось 31 березня 2018, 11:01 користувачем Ganlok, всього редагувалось 3 разів.
"ЭЭЭ БЛЭЭТ туох дьигин ДЭЭЭ"(С) Конфуцій

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Повідомлення hadeix » 22 січня 2018, 11:25

До речі, пропозиція до розробників: а чому б на офіційних сервісах не передбачити скачування, скажімо по ftp, необхідних файлів блокчейну, в архіві, який буде оновлюватися хоча б раз на добу ? Я, коли встановив повноцінний гаманець, синхронізував його ну ДУЖЕ довго. Щоб виключити подібні ситуації у випадку переустановки гаманця, операційної системи чи у разі пошкодження блокчейну, про всяк випадок доводиться десь раз на тиждень робити архів останнього.

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Повідомлення aiwe » 24 січня 2018, 15:45

hadeix писав:До речі, пропозиція до розробників: а чому б на офіційних сервісах не передбачити скачування, скажімо по ftp, необхідних файлів блокчейну, в архіві, який буде оновлюватися хоча б раз на добу ? Я, коли встановив повноцінний гаманець, синхронізував його ну ДУЖЕ довго. Щоб виключити подібні ситуації у випадку переустановки гаманця, операційної системи чи у разі пошкодження блокчейну, про всяк випадок доводиться десь раз на тиждень робити архів останнього.

Це наказуєма ініціатива. Напишіть набір скриптів на шелі які би періодично пакували архів блокчейну в папку доступну по ftp/http. Все ком'юніті вам подякує, якщо викладете гаманець для донейтів.

hadeix
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 12 січня 2018, 20:18

Re: Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Повідомлення hadeix » 24 січня 2018, 21:19

aiwe писав:Це наказуєма ініціатива.
:shock: Тобто ? І в чому ж тут "кримінал" ?
aiwe писав:Напишіть набір скриптів на шелі які би періодично пакували архів блокчейну в папку доступну по ftp/http. Все ком'юніті вам подякує, якщо викладете гаманець для донейтів.

Гаразд. Розглянемо такий варіант: маємо офіційний ресурс, наприклад https://karbowanec.com, де також розгорнуто ftp і повноцінний консольний гаманець із блокчейном, який буде використовуватись лише для підтримки останнього.
cron'ом, скажімо кожної доби в 00:00, запускаємо такий скрипт (писав "до коліна", може щось упустив, але повинен працювати як задумано):

Код: Виділити все

#!/bin/bash
BCPATH=/home/krb/.karbowanec  # Повний шлях до папки з  файлами блокчейну (звісно, це не реальні,
                               # а лише для прикладу).
OUTPATH=/home/ftp/outbound     # Повний шлях до "вихідної" папки ftp-сервера
                               # (на яку буде посилання на web-сторінці).
DAEMONPATH=/home/krb/karbo     # Повний шлях до папки консольного гаманця
DAEMONNAME=karbowanecd         # Його ім'я
  daemonstart=$DAEMONPATH/$DAEMONNAME' --enable-blockchain-indexes --log-level=2'
# ^^^^^^^^^^^__ це буде аліас команди для запуску демона з необхідними параметрами.
#------------------------------------------------------------------------------------
DAEMONPID=`pgrep $DAEMONNAME`  # Визначаємо PID демона, якщо він НЕ був запущений то DAEMONPID=''
if [[ -z $DAEMONPID ]]; then   # Перевіряємо DAEMONPID на пусте значення
  $daemonstart                 # Стартуємо консольний гаманець, якщо так.
  exit                         # і виходимо із скрипта зовсім (якщо гаманець попередньо не був
                               # запущений, нам нема чого далі робити).
fi
pkill -SIGINT $DAEMONNAME      # Якщо ж демон в роботі - надсилаємо йому команду завершення
wait $DAEMONPID                # Чекаємо його завершення
sync                           # Про всяк випадок "скидаємо" усі буфери на диск
rm $OUTPATH/*.7z               # Видаляємо старий архів блокчейну (можна і не видаляти).
ARCHNAME='bcarch-'`date +%y%0m%0d-%H%M%S` # Формуємо ім'я для нового архіву
7z a  $OUTPATH/$ARCHNAME $BCPATH/*.dat    # Виконуємо архівацію
$daemonstart                   # І знову запускаємо демона

Він і створить архів усіх файлів *.dat з унікальним ім'ям, наприклад bcarch-180124-205242.7z, в яке входить поточна дата і час. Звісно, архіватор 7z повинен бути встановлений в системі. Але ж ніхто не заважає використати якийсь інший.

Ах да , іще забув .. ;) For donate: KgDGQzPh4QjYzUE36x7wRPZiLCmxgBneeEFZ633gE2j8HPF6QmgNBFSA9qWi9VMsouX3Y47wKrpdxTnhnuFgEJUWQj6GbAv

Аватар користувача
aiwe
Головний розробник
Повідомлень: 38
З нами з: 27 червня 2017, 11:19

Re: Файли блокчейну KRB для тих, хто не хоче/не може синхронізуватись самостійно.

Повідомлення aiwe » 29 січня 2018, 11:04

Супер! Спробую таке зробити на днях.

Повернутись до “Сторонні сервіси мережі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей